Booking

All Booking skal sendes til:

sidelaster@engertransport.no

tank@engertransport.no

chassis@engertransport.no

termo@engertransport.no

 

Kontaktpersoner Enebakk

 

Knut Enger

Knut Enger

Styreformann

(+47) 64923963
knut@engertransport.no
Herdis Syversen

Herdis Syversen

Booking Sidelaster / Faktura

(+47) 64923961
herdis@engertransport.no
Tom Enger

Tom Enger

Kjøreleder Chassis

(+47) 64923975
tom@engertransport.no
Cecilie Enger

Cecilie Enger

Faktura, Regnskap og Lønn

(+47) 64923962
cecilie@engertransport.no
Roger Enger

Roger Enger

Daglig Leder

(+47) 64923971
roger@engertransport.no
Miriam Olsen

Miriam Olsen

Personal og HMS Ansvarlig

(+47) 64923923
miriam@engertransport.no
Thor Enger

Thor Enger

Kjøreleder / Booking Tank

(+47) 64923967
thor@engertransport.no
Benny Rønning

Benny Rønning

Kjøreleder / Booking Tank

(+47) 64923968
benny@engertransport.no
Jane Rustad

Jane Rustad

Booking Chassis

(+47) 64923978
jane@engertransport.no
Heidi Lund

Heidi Lund

Booking Chassis / Thermo

(+47) 64923969
heidi@engertransport.no
Øyvind Lund

Øyvind Lund

Kjøreleder Chassis

(+47) 64923976
oyvind@engertransport.no
Ove Renolen

Ove Renolen

Kjøreleder / Booking Sidelaster

(+47) 64923972
ove@engertransport.no
Roar Engen

Roar Engen

Kjøreleder / Booking Sidelaster

(+47) 64923966
roar@engertransport.no
Jan Roger Stenberg

Jan Roger Stenberg

Terminalansvarlig

(+47) 98215330
jan@engertransport.no

Kontaktpersoner Ålesund

 

Frode Hovland

Frode Hovland

Avdelingsleder

(+47) 98215333
frode@engertransport.no
Elisabet Kvamme Myklebust

Elisabet Kvamme Myklebust

Befrakter

(+47) 98215335
elisabeth@engertransport.no

Kontakt oss

Enger Transport Enebakk

Landskaugveien 28
1914 Ytre Enebakk

E-post

roger@engertransport.no

64 92 39 60

Enger Transport Ålesund

Flatholmen 7
6002 Ålesund

E-post

aalesund@engertransport.no

70 12 54 22

Send oss en melding